Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-12, 14:22   #2
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez magdalenazpazurem Pokaż wiadomość
Witam,
planuje zakup lakierożeli do manicure hybrydowego.
Produktow jest bardzo wiele na rynku, jednkaze z tego co poczytalam na forach, poprzegladalam w hurtowniach kosmetycznych itd to jedyny sensowny produkt to CND Shellac.
Wywnioskowalam, iz hybryda hybrydzie nierowna. Czesc to produkty podobne do hybryd jednakze nimi nie sa. Czy sie myle? Jesli tak prosze o wytlumaczenie i zapodanie przykladow.
Przejzalam net w poszukiwaniu najlepszej oferty jak na poczatek z CND Shellac. Pisze jak na poczatek, poniewaz w zwiazku z faktem, iz nie sa to tanie produkty planuje zakup:
1.UV BASE COAT
2.UV TOP COAT
3.LAKIER SHELLAC - kolor hollywood
4.LAKIER SHELLAC - kolor neglilee ( lub cream puff )



2 pierwsze punkty sa niezbedne, 3 punkt wydaje mi sie dobra alternatywa koloru od jakiego najlatwiej zaczac miec na niego klientki, natmiast punkt 4 bo procz czerwonego zawsze jeszcze moze byc french. Tylko zastanawiam sie czy jak po bazie dam biala kreseczke a na to juz wykonczenie to czy ta kreseczka nie bedzie do wymacania na pazurku

Znalazlam stronke gdzie wydaje mi sie, ze maja przyzwoite ceny na shellac'a
http://vanity.redcart.pl/c/80/manicu...y-shellac.html
jednakze czekam na Wasze opinie w tym temacie

Manicure hybrydowy to dla mnie temat nowy.

W sumie na tej stronce maja tez oferte na zestaw startowy http://vanity.redcart.pl/p/85/691/ze...y-shellac.html
i nie wiem czy wybrac opcje 4 punktow jak napisalam powyzej czy opcje tego zestawu plus bialy shellac do frencha.

Poradzcie cosik,
z gory thx
pozdrawiam
ja tez slyszalam , ze shellac to tak zasadzie jedyne produkty, ktore sa naprawde hybrydami... no coz, nalezy pamietac o tym, ze kazdy super drogi i zajefajny produkt ma swoja alternatywe (tak jak leki w aptece - sa leki drogie i ich tansze odpowiedniki). Nalezy pamietac o tym, ze pracujac na drogich produktach powinnas brac tez odpowednia cene za zabieg a biorac wyzsza cene za zabieg,ktoy de facto klientka moze miec tanszy gdzie indziej, to jest zaciskanie samej sobie petli na szyi... U mnie nie ma prawie zadnego zainteresowania utwardzaniem hybrydami, wiec ja mam w swojej ofercie dwa kolory z firmy Mistero Milano (ok.9,l za 49 zl), efekt jest taki sam jak przy shellacu - ja wiem, ze te, ktore mam to tez hybrydy - a za zabieg biore 30-40 zl... Poza tym moje klientki nie ineresuje to, na jakich produktach pracuje -chca miec wykonana usluge dobrze i za rozsadna cene.. dlatego ja zastanowilabym sie na twoim miejscu, nad innymi firmami -Perfect Beauty, Astonishing itd..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując