Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-27, 09:18   #1263
ania3133
Raczkowanie
 
Avatar ania3133
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
GG do ania3133
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lacostee Pokaż wiadomość

ania3133 tylko nie palette... Jest tyle innych farb, dlaczego np nie Garnier? Aha- kup od razu dwie farby, jedną w kolorze jasnego blondu i nakładaj obie jednocześnie, od góry kasztan, ale końcówki zostaw suche i posmaruj je blondem. Wtedy nie wyjdą rude.

Dzięki za odpowiedź. Więc mam rozumieć że jak nałożę farbę na całe włosy to ombre wyjdzie mi rude?

Ps. A dlaczego nie palette? Już używałam farby z tej firmy i linii i byłam zadowolona z efektu.
Kupiłam właśnie rozjaśniacz z Joanny i wyczytałam tam że trzeba odczekać 2-3 tygodnie by nałożyć na farbowane włosy rozjaśniacz. Więc chyba zastanowie się nad twoją radą co do nakładania farby. Ale mam pytanko. Czy wtedy efekt przejścia nie będzie zakłócony. By nie było tak że coraz wyżej a tu robi się rude.

Ok jeszcze się dopisuje. Znalazłam na Youtube filmik z farbowaniem włosów i jednocześnie robienie ombre hair. Wygląda to nieźle, ale mam kolejne pytanko. Czy można zrobić tak. Nałożyć farbę na górną część włosów. Poczekać aż złapie kolor, spłukać, a następnie nakładać na dolną cześć włosów rozjaśniacz, czekać i spłukać. Pytam, ponieważ chciałbym kontrolować etap rozjaśniania. A w dodatki czytałam w jednej z metod że jeśli chce mieć się ładne przejście to trzeba wmasowywać rozjaśniacz. A w tedy rozjaśniacz i farba się wymieszają. Czy nie będzie jakiś niespodziewanych efektów na przejściu?

Filmik https://www.youtube.com/watch?v=U8EwjsWtg8Y

Edytowane przez ania3133
Czas edycji: 2013-07-27 o 11:56
ania3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując