Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laser Fraxel i zniszczona skóra
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-16, 10:07   #27
sosenkaania
Bias Cut
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez iwonaw90 Pokaż wiadomość
A mozesz zdradzic cene jednego zabiegu? Gdy konczylam kuracje izotekiem okolo 2 lata temu, lekarz mi powiedzial, ze wystarcza dwa zabiegi laserem, bo blizny nie byly bardzo glebokie, a z tego co piszesz wynika ze jednak zabiegow powinno byc duzo wiecej niz dwa ....juz nie moge sie doczekac az juz to bedzie za mna !
Cena 1000zł za zabieg.Nie miałam dużych blizn( tzn tak jak nazywają niektórzy wulkanów).Po prostu zawsze miałam tendencję do wyciskania i po tym zostawały ślady Mnie też mówiono że wystarczy jeden zabieg, potem,że dwaNiestety po trzech dalej nie jest tak jak sobie to wyobrażałam więc pewnie po kolejnych trzech nie będzie ideału .Stosowałam też wcześniej (na własną rękę) kurację Atredermem jednak po pierwszych ahach i ehach po pierwszym tygodniu zaczął masakrować mi twarz tzn wypalać tak,że nie mogłam normalnie funkcjonować.Buzię zaczynało masakrycznie obsypywać a nadwrażliwość na "wszystko" utrzymywała się nawet miesiąc po jego odstawieniu. Atrederm stosuję(tzn stosowałam bo od zabiegów cisza-odpukać) miejscowo na jakieś wypryski ,dosłownie kropelkę na waciku.Niegdyś przeszłam też,pod opieką lekarza, kurację kwasami,które niestety zrobiły więcej szkody niż pożytku Podsumowując- zabieg laserowy polecam ale nie należy nastawiać się na cuda bo się zawiedziemy , należy także poprosić o dokładne podanie parametrów na jakich będziemy mieli robiony zabieg i poprosić o w miarę mocniejsze i gęstsze przejścia.
sosenkaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując