Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 17:55   #2502
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc mam mam to samo,myślałam,że to efekt wypłukiwania henny ale używam teraz tego szamponu więc może on zrobił mi te rude refleksyco do wcierki Jantar swędzi Cie po niej skóra?ja od jakiegoś czasu używam i po każdym wcieraniu swędzi mnie głowa:/ może coś źle robię?za dużo nakładam?Przelałam sobie do butelki bo odżywce w sprayu,spryskuję skórę głowy i potem delikatnie masuję.
Może coś cię uczula? Odstaw najlepiej. Mnie nic po nim nie swędziało.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula wcierka Jantar nie zawiera alkoholu
To czym to tak wali? Myślałam, że to alkohol bo tak po nosie mi dawało jak wąchałam.

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
sama zastanawiam się nad laminowaniem i nie mogę jak narazie się pokusić na nie....jakos wierna jestem olejowaniu i OMO na blogu wyczytałam jeszcze możliwosc laminowania agarem(substancja zelująca) i podobno super efekty mysle że w nastepnym tygodniu przełamie się i pokusze się o laminowanie z ciekawości jakos mam opory że włosy będą posklejane nie wiem ...

używałam kiedyś jantaru aby stymulowac wzrost włosów ale miałam dziwne wrazenie że swędzi mnie po nim głowa i włosy stawały się dziwnie sztywne wrecz okropne w dotyku ... i zaprzestałam kuracji

ja dzis po farbowaniu LONDA 5.07 naturalny jasny brązowy brąz hihi te nazwy londy ... nareszcie schodzę ze złota farba nałożona na włosy nie barwiła się na czerwono-brązowo tylko była bardziej szara włoski bez stylizacji wysuszone i rozczesane Tangle Teezer

samej ciężko uchwycić dobre ujęcie
Pięknie ci wyszło!!!

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
No co ty
Wyczytalam gdzieś że ta wcierka nie zawiera alkoholu
No właśnie się zdziwiłam. :P
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-09-22 o 17:57
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora