Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-22, 19:43   #2504
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziekujedziewczynki
ojj bałam sie bo zmiana odcienia ze złota na nature ale jest ok
20min na wodzie 3% .... fryzjerka chciała dac 6 aby ciemno nie wyszło ale zaprotestowałam bo moj odrost zrobi sie rudy po takiej wodzie a tego nie chce -3%woda bezpieczna chodzi tez o kondycje włosków nie jest ciemniej jest bardziej naturalnie


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
nie moge sie napatrzec na ten kolor gdzie go dorwalas? bo na Allegro nie widze tego koloru
Dziękuje gdzieniegdzie prześwituje tamten kolor złotko ale głównie na końcach...liczyłam sie z tym ... bo konce jasniej mi łapie hehe wole tak niz aby były ciemniejsze ... ciecie dopiero za jakies hmm 4miesiace bo zalezy mi aby osiagnac długość aby eis nie wywijały

5.07 to nowość Londy i na allegro nie ma bo tez przepatrzyłam moze za jakis czas sie pojawi mam mam nadzieje ... u mnie w mieście nawet sklep fryzjerski ma brak tego koloru a salon londy i moja fryzjerka zamówiła kilka opakowań z myślą dla mnie ogolnie zadowolona wiadomo w miare farbowac kolor bedzie jeszcze lepiej łapał

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
piękne włoski

A ja właśnie siedzę z farbą na głowie

ooo a jaka ?wklej efekty

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Śliczny kolor i włosy w super kondycji
nareszcie mnie słuchaja i łapią pigment po wcześniejszym rozjaśnianiu

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Może coś cię uczula? Odstaw najlepiej. Mnie nic po nim nie swędziało.



To czym to tak wali? Myślałam, że to alkohol bo tak po nosie mi dawało jak wąchałam.



Pięknie ci wyszło!!!


No właśnie się zdziwiłam. :P
ciesze sie ze sie podoba polecam kolorek i wogole londe profesional mam nadzieje ze ok bedzioe sie wypłukiwac wkleje efekty za jakis czas
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora