Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-24, 14:29   #1744
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Navado Tak to o to chodzi. Bardzo się ciesze, że pojawi się coś na Twoim blogu. Ten jeden filmik z YT to za mało trochę, a Twoje pielęgnayjne recenzje to obok pieknej prezentacji, dokładny opis.
Zazdroszczę testów

Właśnie oglądnęłam ten filmik i mogę powiedzieć, że mam bardzo podobne odczucia Zazwyczaj testując kosmetyki wcześniej nie sugeruję się i nie czytam recenzji. W tym żelu od razu wyczułam, że jest na bazie olejów, a jego konsystencja jest zwarta i bardzo wydajna (moim zdaniem ta dziewczyna na filmiku wycisnęła go nawet za dużo...)Żel jest miły w dotyku i momentalnie zamienia się aromatyczny olejek. Co bardzo istotne po żadnym środku oczyszczającym moja cera nie była na tyle czysta, że gdy wzięłam potem wacik z tonikiem to pozostawał on czysty... Ten produkt jest pod tym względem fenomenalny, olej, który perfekcyjnie usuwa sebum i wszelkie brudy, dla mnie szok
I jeszcze plus za uczucie komfortu, gładkiej zadbanej cery, nie ma się totalnie do czego przyczepić (prócz ceny ). Ze swojej strony bardzo polecam ten produkt, a na początek najlepiej przetestować z próbki tym bardziej, że jest to niemały wydatek i musi być współmierny do odczuwalnych efektów Ja jestem zadowolona i właśnie sprawdzam na ile wystarczy mi całe opakowanie, może następnym razem upoluję go na jakiejś promocji w Sephora...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując