Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki depilator wybrać??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 20:45   #50
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Ja mam depilator elektryczny Braun Silk-epil. Mam go od czterech lat i jestem zadowolona.Kupilam go jak takie depilatory to byla raczej rzecz droga i nie stosowana przez wiele polek, wybulilam ponad 300zl i teraz jestem wsciekla jak widze go w promocjach w roznych sklepach za niecale 200zl...Ma na nasadce z pesetkami takie cos do masazyq co znieczula i pomaga latwiej zniesc bol i to jest prawda)Ma tez nasadke do golenia okolic bikini i pach oraz do skracania przed depilacja tych dluzszych wloskow. Jak juz wczesniej wspominalam jestem z niego zadowolona bo dobrze spelnia swoja funkcje. Nie mialam z nim najmniejszych problemow.Jest zalaczona uloteczka o tym i taki ala grzebyk do czyszczenia tych nasadek z wloskow.Po tych latkach uzywania stwierdzam ze w niektorych miejscach na lydkach przestaly mi rosnac wloski a w niektorych sa one takie cieniutkie ( jestem brunetka i owlosionko jak jest to ciemne i grubshe ). Widzialam teraz w TV reklamy takiej wersji mojego depilatora dla "poczatkujacych" tylko to jest drozsze.Moja kolezanka ma Philipsa Satin Ice, nie wiem ile kosztuje on teraz ale napewno ztanial i nie narzeka rowniez
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując