Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-24, 22:18   #1617
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to, że nie mam żadnego cienia z Maca. Chciałabym kupić ale cena mnie przeraża, dlatego pytam czy są w jakiś sposób lepsze od tych z Inglota że kosztują 3x tyle.
Niektóre naprawdę mają coś w sobie. Szczególnie duochromy, wersję satynowe wydają mi się szlachetniejsze od Inglotowskich. Jeśli chodzi o maty to śmiało inglot. Obie marki na moich oczach wypadają podobnie w kwestii utrzymywania się.
Mam kilka Macowskich, ale tylko tych, które mnie wyjątkowo zauroczyły. Reszta paletki jest typowo Inglotowska.
Aha. Mac przyjemniej się nakłada.
Słyszałam też, że cienie Mac'a bardziej mogą docenić profesjonaliści właśnie w kwestii wykończeń, przechodzenia kolorów (Inglot też ma parę perełek), gdzie kolor nie jest oczywisty oraz łatwości połączenia ich na powiece.
Tworząc paletkę z Inglota mogę zaszaleć kupując granaty, szarości, zielenie, których nornie bałabym się. Mogę pobawić się makijażem. Jeśli kupuję coś z Mac'a musi być to zakup przemyślany, muszę wziąć pod uwagę połączenia kolorów.
Nie stwierdzę jednoznacznie, że Mac jest lepszy. Jest po prostu nieco inny. Wybór należy do Ciebie.
Mogę tylko zaproponować zakupienie sobie po jednym i testowanie
P.S. Co do marek to nie wiem czy jednak Urban Decay nie wygrywa.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując