Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-02, 15:08   #3253
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Pojechałam rano do Sephory, wymacałam Remarcable i zamówiłam. Wahałam się między 22 a 26 ale stwierdziłam że wezmę jaśniejszy i w razie czego będę go podrasowywać sproszkowanym baobabem żeby był bardziej oliwkowy. Nie sądziłam że jest tak kryjący! Na co dzień taka tapeta mi nie potrzebna ale zbliża się ślub i inne uroczystości więc znajdę mu zajęcie Myślałam też żeby używać go na co dzień jako korektor.
Ja nie jestem sobie szczerze mówiąc wyobrazić osoby, której by ten podkład pasował . Mam dużą próbkę i nie odważę się go ponownie nałożyć na twarz. Krycie ma faktycznie powalające, ale u mnie na twarzy wyglądał tragicznie, macha straszna, czegoś takiego w życiu nie widziałam a nałożyłam odrobinę. Musiałam zmyć makijaż i nałożyłam go tego dnia jeszcze dwukrotnie bo nie byłam w stanie uwierzyć, że podkłąd może wyglądać tak tragicznie, byłam przekonana, że źle go nakładam.

Ale niestety myliłam się. Zmylam i nałożyłam sprawdzony podkład, twarz była zmasakrowana, przesuszona i wymęczona. Zapchał mnie
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora