Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powstrzymać cienioholizm! - uzależnienie od kupowania cieni do powiek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-17, 15:35   #5
olga220988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Powstrzymać cienioholizm! - uzależnienie od kupowania cieni do powiek

Jak patrzę na te zdjęcia to myślę, że nie chcę odbierać sobie przyjemności kupowania cieni

Ładna kolekcja Troszkę przypomina mi moją

Przypomniałam sobie o jeszcze jednej głupocie jaką robię kupuję cienie na zapas:0 z resztą nie tylko. Mam 11 cieni w kredce z Avonu, których używam do rozświetlania kącika (ten sam kolor), 4 takie same eyelinery sleek line z Avonu, 2 szaro-białe cienie Avon Color Trend, 2 paletki Dior Moonray,

3 błyszczyki Avon Iced Pink, 3 błyszczyli Avon Iced Princess... Wszystko kupiłam hurtem, otworzyłam, pomaziałam trochę, ale śladów zużycia nie widać, bo dtrasznie tego dużo

Zapomniałabym o moich ukochanych cieniach Clinique, kolorki Blue Lagoon i Silver coś tam Też posiadam 2 prawie nie ruszane sztuki
I jeszcze 2 takie same paletki FM Fall Greens Nie mogę żyć bez tego karmelowego cienia i umarłabym gdyby przestali go produkować

Najlepsze jest to, że nie oddam ich za żadne skarby świata, chociaż normalni ludzie mają po jednym egzemplarzu
olga220988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując