Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik i nawilżanie skóry bez kremu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-26, 02:20   #21
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Trądzik i nawilżanie skóry bez kremu

Odświeżę wątek, bo mam ten sam problem
4 dni temu byłam u dermatologa, który przepisał mi unidox solutab 2 razy dziennie i do smarowania twarzy akneroxid 5%, który również mam nakładać dwa razy dziennie - rano i na noc...
zapytałam jaki krem nawilzający stosować, na co pani dermatolog ze zdziwieniem zapytała kiedy chcę go stosować, skoro rano i wieczorem będe nakładała akneroxid 5%... a poza tym ona chce mi tę skórę wysuszyć, więc jeśli ja będe ją nawilżać a ona wysuszać to będziemy się tak przepychać i efektu nie będzie... toniku także zabroniła... zapytałam ją też o krem z filtrem na co też zareagowała zdziwieniem, że przecież nie będę nakładała rano i akneroxid 5% i filtra na raz... poleciła mi ewentualnie jakiś kapelusik
zabroniła mi się także malować...

minęły 4 dni skórę mam ściągniętą jak po jakiejś nieudanej operacji plastycznej
złamałam jej wskazania i używam ogórkowego toniku ziaji - ulga na 5 minut
z moim stanem skóry nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez makijażu, więc się maluję... podkład na tej suchej, ściągniętej buzi wygląda katastrofalnie...

nie wiem co robić, bo niby polecana, dobra dermatolog, która pomogła znajomym, ale jej wskazania nie mieszczą mi się w głowie

co radzicie? kiedy nakładać ten krem nawilżający, żeby nie zepsuć całego leczenia? proszę o pomoc
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując