Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-24, 22:15   #1087
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To tylko czekać na jakieś -20%, w sumie czasem się trafiają Zostawiłam swój numer w Arkadii i mają się odzywać, więc będę się dzielić informacjami. Polskie ceny BB nie są dla mnie. Marti upolowała mi na lotnisku cień Sparkle w kolorze Ballet - tańszy 60zł, niż u nas, więc jak doleci, to i jego swatche wstawię. Jeśli pasują Ci żółto-złote odcienie, to z tych Sparkle w nowej kolekcji też będzie kilka fajnych. Ciekawa jestem, czy przypadną Ci do gustu
Właśnie -20% by się przydało na Bobbi Jejku, ale u nas drogo...
Za taką cenę jak na lotnisku to aż z przyjemnością się kupuje
Czekam zatem na foty Ballet'u.
Właśnie obmacam sobie te złoto-żółte z nowej kolekcji, jak już u nas będzie. Myślę, że na jeden się skuszę, może uda się z -10% chociaż.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A dziękuję, kiciuś to Rudek, ma 8 miesięcy i tak bystrego, kontaktowego kota jeszcze nigdy nie znałam. Niestety jest też zbyt ciekawski i odważny. Wczoraj wskoczył na świeczkę i w sekundę zajęło mu się całe futerko, kulka ognia Ugasiłam go gołymi rękami, a jemu, głuptasowi, nic się nie stało (oprócz poskręcanych wąsów i zwęglonego futra). Za to ja mam bąble na rękach od poparzeń. Ale czego się nie robi dla dziecka
O kurcze! Dobrze, że Rudkowi nic się nie stało. Jesteś wspaniałą Kocią Mamą! Mam nadzieję, że bąble szybko się zagoją
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując