Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-25, 22:04   #1090
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję! Chociaż Ty mnie doceniłaś, bo mały mnie w nagrodę (w szale podniecenia nową sytuacją) pogryzł
Jeśli byś coś chciała na -10%, to będę miała kupon urodzinowy za 2-3 tygodnie, mogę coś na niego wziąć. Chociaż te kilka zł mniej.
Teraz mi się przypomniało, że dawna koleżanka pracuje w Douglasie, ale kurczę, nie utrzymuję z nią kontaktu od jakiegoś czasu, głupio by było odzywać się tylko po zniżkę Zresztą nie jest z nią za ciekawie, w Douglasie mają -20% na wszystko, nie to co Sephora, -40% na wyłączność.


Znalazłam taką paletkę i kusi. Jakbym miała dodatkowy rabat, to pewnie bym kupiła. Fajna, niefajna? Ma podstawowe kolorki nude i dwa cienie Sparkle plus jeszcze tam jakieś. Wydaje się uniwersalna.
Twój Rudek to mały szaleniec Musi być cudowny Mój Stefan jest już zacnym kocurkiem-gigantem (5-6 kg). Szaleje, ale nie fruwa, jak młode koty po ścianach (za ciężki jest ).
Twój Maluch ma piękny pyszczek, wiesz?

Fajna ta paletka, taka ponadczasowa. Kolory, które zawsze będą dobrze wyglądać.
Tu fajne foty
http://memoiselle.com/2011/10/09/bob...view-swatches/

Ja mam na Truskawie -10% jakbyś chciała. Niestety nie mam rabatowego "miss you" od Zenka.

Dzięki za propozycję . Mam kupony z -10% do douglasa online w razie czego. Czasem też można z tym kuponem kupić kosmetyk ze zniżką w stacjonarnym

Na razie niestety będę ograniczać zakupy, bo od lutego nie będę pracować. Zanim coś znajdę nowego, albo wpadnę na jakiś genialny pomysł to pewnie trochę czasu minie. Będzie skromnie, pewnie jeden Bobbik w miesiącu ale przynajmniej będę rozsądnie kupować, jak za dawnych lat

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
nie wierzę, że to napisze, ale chyba póki co spasuję z jakimis wiekszymi zakupami kosmetycznymi w tym tygodniu miałam urodziny i dostałam sporą paletę więc mam tam dużo kolorówki..
Wszystkiego najlepszego Kaja Niech Ci się wiedzie najlepiej!
A jaką paletkę dostałaś
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując