Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - No i co tu począć z taką buzią :((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-02, 08:31   #5
ulsara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2
Re: No i co tu począć z taką buzią :((

Najważniejsze od czego powinnaś zacząć to przestać "grzebać" w bzi!Niestety na rękach,a szczególnie pod paznokciami jest najwięcej bakteri,i po takich zabiegach pojawiają się nowe zaskórniaki.Wogóle nie dotykaj twarzy rękami,a jeżeli już to ptzez chusteczkę higieniczną(tylko nie wyciskaj!)Ja mam również taką cerę i wiem jak jest kłopotliwa.Ale od kiedy przestałam wyciskać pryszcze, po pewnym czasie przestały mi wyskakiwać.Jeżeli chodzi o pielęgnacje to wybierz sobie ze dwa kremy(na noc i nadzień),i dodatkowo jakiś dobry specyfik na pryszcze.Jeżeli chcesz poprawić koloryt skóry to może oprucz podkładów używaj dobrego samoopalacza np.NIVEA,oczywiście w umiarkowanych ilościach.W ciągu dnia na tłustych partiach przykładaj chusteczki hgieniczne żeby zebrać tłuszcz.Są również specjalne bibułki np. z AVONU króre świetnie zbierają tłuszcz i matują skórę ale niestety są dość drogie,ja osobiście w domu lub na imprezie gdy wuchodzę do toalety używam papieru toaletowego,jest to nejlepszy i najtańszy sposób na pozbawienie się tłuszczy w tycz okolicach.Po takim zabiegu poprawiem makijaż pudrem w kamieniu.W puder możesz już zainwestować,najlepiej jak będzie jakieś dobrej firmy(starzczy ci napewno na minimum rok).Pamięraj że taką cerę będziesz już miała zawsze,i musisz sie z tym pogodzić,ale poiciesz się tym,że taka cera szybko się nie starzeje,docenisz to po kilku,kilkunastu latach.Powodzenia!!
ulsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując