Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do filtromaniaczek:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-25, 07:52   #467
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Dzieki Sandija Aktualnie używam mleczka żelowego Vichy, ale jest ono dla mnie troche za gęste, zbyt długo się wchłania. Poszukam w aptekach LRP DP, bo szkoda mi wydawać pieniadze na nieekonomiczną Bioderme Fluid, która jako jedyna z Bioderm pasuje mi.

Ciekawi mnie też Avene w pojemności 100 ml. Nie wiem tylko, czy ono bardzo bieli i czy pozostawia smalec. Ale znajac życie i tak go pewnie nie bedzie w żadnej aptece...
Alchemiczko moja droga, mleczko avene [bo tylko to ma 100ml] nie bieli WCALE. Ale oczywiscie matowe to ono nie jest, jednak ja tam jestem zadowolona.
Jak mam rano czass, to nakladam mleczko wczesniej i "niech sie samo wchłonie" - i to jest na nie najlepszy sposob. Przez jakies 2-3 h od aplikacji mam uczucie wilgotnej twarzy, ale to mija i juz później zupełnie nie czuje, ze sie czyms wysmarowalam. Mleczko sie nie kłaczkuje, nie osadza w brwiach, ale - u mnie - zbiera sie w zalamaniach powiek, dlatego nie sposob nalozyc np. cieni do powiek. zaznaczam jednak ze to pewnie efekt: 1. ilosci nakladanego produktu 2. budowy mojego oka.

Szkoda tylko ze nie mozna go ostatnio dopasc. [Przykro mi Sandija!!!! ]
L_V jest offline Zgłoś do moderatora