Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do filtromaniaczek:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-02, 21:45   #1575
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Basia, ja umieściłam recenzje wszystkich SVR, porównaj je sobie.
60 moim zdaniem się najszybciej wchłania, nie jest tłusta, ale bieli niezdrowo, to wygląda nieestetycznie.

Dziewczynki, oczywiście weszłam na podany link.. hm, mamy się poczuć atakowane, czy co? Poza tym, nie spodobało mi się zdanie, że niby teraz powinnyśmy wyglądać najładniej, a my się tak nieomalże oszpecamy. Sorry, ale ja nie sądzę, zeby na moją urodę wpływało używanie filtrów i zeby ktokolwiek, kto o tym nie wiem, patrząc się na mnie domyślił, że mam na sobie kolosalną ilość Avenki i skrobii. To się nie rzuca w oczy przy umiejętnym stosowaniu, zresztą, tak jest z każdym podkładem/pudrem
A co do tego, że na coś trzeba umrzeć czy ze zmarszczki i tak się kiedyś pojawią i trzeba się z tym pogodzić - cóż, na pewne rzeczy nie mam wpływu, geny itd., ale wobec dermatalogów bijących na alarm w sprawie wzrostu zachorowań na raka skóry... ja wolę zapobiegać, niż liczyć, że mi się to nie przydarzy. A od skalpela też bym wolała jak nadłużej uciekać i mieć cerę mojej matki będącw jej wieku. A poza tym, używajac od dziecka filtry nie umiałabym bez nich żyć Jestem świadomą, obsesyjną filtromaniaczką i dobrze mi z tym

A na tamtym wątku oczywiście się nie wypowiadam, bo co i po co miałabym napisać? To, co powyżej? Czy potwierdzić "niesamowite" właściwości retinoidów? Każdy niech żyję po swojemu, ale ja nie atakuję solariomaniaczek czy innych maniaczek i wolałabym, żeby któś również nie komentował mojego/naszego filtrowania się w domu (szyba, UVA)
Sandija, jak zwykle się z Tobą zgadzam. Nie podałam tego linka po to,c żeby wywołać miedzygalaktyczna wojne, tylko poznac Wasze opinie Co złego to nie ja.
Moje obserwacje "socjologiczne" sprowadzają się póki co do jednego - dlaczego fakt że stosujemy kremy z wysokim filtrem przez cały rok wywołuje tyle dyskusji? Nie słyszałam zeby ktos sie tyle gorączkował jeśli chodzi o np zmywacz do paznokci z acetonem,tipsy czy botox, ktore sa bardziej inwazyjnymi metodami dbania o siebie...?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora