Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-05, 14:48   #3003
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Witaj!!!
Mi ten twój koszmar przypomina serię moich koszmarow,moja interpretacja-masz sporo trudnych spraw ktore zepchnełas ale powinnas się z nimi uporać bo nie dają ci spokoju , i wydaje mi sie ze masz z jakiegoś powodu duze poczucie winy.
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Hehe sądzę, że jednak się mylisz bo naprawdę nie mam trudnych spraw, ani tym bardziej poczucia winy (większego niż zazwyczaj związanego np. z tym że o północy jem chipsy ). Ja sądzę, że mój sen wynika z tego, że mocno się przejmuję tym, że się zobowiązuję wobec kogoś. Aktualnie organizuję szlachetną paczkę dla biednej rodziny, codziennie staram się zdobyć potrzebne rzeczy - pewnie stąd niedożywione dzieci w moim śnie A zaręczyny śniły mi się zapewne dlatego, że do 1 w nocy suknie ślubne na forum wizażu oglądałam. Taka ze mnie nieskomplikowana istota
Violl, dobrze, że to wyjaśniłaś, bo już myślałam, że to twoja praca licencjacka błaga cię, żebyś zaczęła ją pisać, zanim na amen przygniotą cię wyrzuty sumienia
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora