Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Używanie testerów i próbek na klientkach.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-25, 07:32   #10
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Używanie testerów i próbek na klientkach.

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że ja bym nie chciała być malowana testerami, nie wiem jak z kosmetykami ale wiem, że perfumowe testery mają nieco mocniejszą woń niż oryginalne perfumy wydaje mi się, że tak samo jest z kosmetykami..najlepszym sposobem na początek kupić ze 2 podkłady max do 50zł bez przesady przecież jak jesteś przed kursem to wszystkiego dopiero będziesz się uczyła.
Cytat:
Napisane przez k4t3 Pokaż wiadomość
Ja często maluję na testerach i nie sądzę, żeby to było w złym tonie. Nie od dziś wiadomo, że testery bywają często trochę lepszej jakości niż produkty pełnowymiarowe, trzeba w końcu czymś zachęcać do kupna...
Bzdury. Testery od produktów pełnowymiarowych różnią się jedynie opakowaniem i ceną.

Gdybym kupiła dajmy na to róż w perfumerii sugerując się testerem, a w domu okazałoby się, że to inny produkt, to zwróciłabym go.

Często dostaję w Douglasie czy Sephorze próbki podkładów i kremów - jaki byłby tego sens, gdyby produkt właściwy miał być inny?

A w odpowiedzi na pytanie z wątku - dużo zalezy od tego, jak te testery byłby przechowywane. Widziałam już tak niechlujne kosmetyczki, że to, czy były w nich testery, czy produkty pełnowartościowe naprawdę nie robiło już różnicy
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując