Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-02, 14:00   #742
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Pokaż wiadomość
Sorka baby jeśli cię uraziłam, ale zauważyłam ze jak sie z kims nie zgadzasz to walisz kazanie piszac w taki sposob ze albo sie przykro robi albo wkurzyc sie mozna. Nie pierwszy raz dziewczyny maja odmienne zdanie ale potrafia to tak napisac ze nikt sie tym nie przejmie.
Mi juz 3 razy cisnienie skoczylo.
W tym forum chodzi wlasnie o to zeby napiac wlasna opinie ale jakos po ludzku, a ty od razu naskakujesz na ludzi.
Wrzucilas fajny link o naturalnych kosmetykach-za co dziekuje wymienilysmy opinie na ten temat, dziewczyny ktore sie tematem zainteresowaly poczytaly sobie artykul i juz.
Fakt spieszylam sie odpisujac Red i nie do konca wyrazilam sie jasno o co mi chodzi ale to nie powod zeby na mnie najezdzac.
Tak wiec bez urazy z mojej strony, lubie mowic co mnie boli, stad lekki " najazd " na twoja osobe. Nie gniewaj sie ale nie zachowuj sie jakbys byla wszechwiedzaca.
Jeśli znasz jakies produkty naturalne dostepne w Polsce nawet apteczne w rozsadnej cenie to napisz chetnie cos sprobuje.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Pracowalam w drogerii i sprowadzane byly do niej tez niby tzw kosmetyki naturalne Omnia botanica, Aloe Vera, Natur Vital itd
Oczywiscie kosmetyki produkcja zagraniczna na etykiecie zaznaczone 100% naturalne kosmetyki, cena wysoka- ale bez przesady i w skladzie SLS.
takich produktow jest od groma, nam wciskaja taki kit, dlatego ciezko znalezc cos bez chemi w skladzie.
Dlatego ze niewiele z nas wie ze nalezy patrzec na sklad kupujemy to gdzie na etykietach produktow jest napisane kosmetyk naturalny.
Ja odkad zamiescilas link szukam kosmetykow naturalnych w skladzie i jak na razie d..a

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497 lista kosmetykow bez SLs jak ktoras z WAS chce poczytac

gingerbabe ja nie chcialam cie urazic , a jesli wydaje ci sie ze zachowuje sie jak wszechwiedzaca to bardzo przepraszam niestey wiem wiele na temat kosmetykow , interesuje sie tym juz dobre kilka lat i mi skacze cisnienie jesli ktos mowi ze naturalne jest zle , trzeba dobrze zapoznac sie z tym co to oznacza najpierw.

Niestety rynek w Uk jest zalany totalna chemia , a to wlasnie w pl zaopatruje sie w takie kosmetyki i nie mowie tu tylko o szamponach . Taki na przyklad Body Shop , jak napisalas wcina kit totalny bazujac na niby naturze , zapelniony tania chemia , a ceny powalajace .

NIe denerwuj sie moja droga ze taki mam styl bycia , to wyrazenie mojej opinii w sposob mi wlasciwy , geny rudych lisiczek posiadam bardzo silne, moj dziadek to rudzielec pelna para

http://biolander.com/produkty/katego...pon-naturalne/

to na przyklad pierwszy sklep jak mi wyskoczyl , ja musze sie naprawde nizle nameczyc zeby cos kupic , jak pisalam albo przywoze z PL albo kupuje z Francji przez neta

pozdrawiam

p.s przeczytaj moj post i pomysl czy jest on obrazliwy bo ja czytalam go kilka razy i na serio nie widze czym moglam cie tak wkurzyc
__________________
baby_luv_gold

Edytowane przez baby_luv_gold
Czas edycji: 2010-05-02 o 14:03
baby_luv_gold jest offline Zgłoś do moderatora