Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 15:20   #886
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

hej dziewczyny. mam ten spray ale dostałam go od koleżanki bo jej nie pasował , abym mogła wyprobować. Naturalnego koloru włosów w zasadzie nie pamiętam, farbuję je od lat. Ale będzie to jasny brąz. Obecnie rozjaśniłam je , mam zrobiony balejaż z trzech kolorów, baza to kolor mocca - wygląda jak takie cappucino, i dwa rodzaje blondu, jasny i taki naturalny średni. Ponieważ miałam zdejmowany kolor przed położeniem tego balejażu, przez to zaczyna mi przebijać taki hmmm... kanarkowo pomarańczowy kolor A że rudości nie bardzo lubie postanowiłam je rozjaśnić narazie sama w domu, gdyż odrost jest jeszcze niewielki i nie ma po co iśc do fryzjera. aby zniwelować ten kanarkowy odcień polecono mi szampon Joanny Ultra Color System i powiem że faktycznie trochę go przygasił. Teraz jestem po pierwszym użyciu sprayu Joanny no i powiem że narazie jedyne co zauwazylam to zrudzienie mojego koloru mocca ale i rozjaśnienie odrostu. Także chociaż z tym odrostem się udało. Powiedzcie mi jak to się stosuje - bo nie mam oryginalnego pudełka, tylko dostałam samą buteleczkę ze sprayem a tam nic nie jest napisane. Narazie użyłam go mniej wiecej w taki sposób jak uzywa się lakieru do włosów czyli psikałam dookoła głowy i większą ilość na czubek - w celu zniwelowania odrostu. Zauważyłam jednak że włosy nie rozjaśniły mi się równomiernie.
Jaką ilość tego zużywacie na jeden raz ? Czy trzeba włosy potem rozczesać szczotką (czy to np właśnie powoduje efekt pasemek ? ). Czy wcieracie specyfik we włosy czy odrazu suszycie, albo pozostawiacie do wyschnięcia i wchłonięcia ?
Dzieki za odpowiedzi.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując