Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 15:14   #2258
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez gooniek Pokaż wiadomość
to i ja sie pochwale moimi sposobami

zaczne od tego ze zmieniłam kompletnie swoją diete - zero słodyczy, pieczywa, miesa, coli, napoi, mleka..
jem duzo warzyw, owoców, kwaszoną kapuste, ryby, pije tylko wode mineralna albo zieloną herbate, owisanke..ta dieta na prawde wymaga poświeceń ale ja juz sie przyzwyczaiłam i nie umiem juz jeść inaczej

a pielęgnacja wygląda tak:
- twarz myje żelem effaclarem z la roche posay mam też effaclar duo ale nie używam tak często
- acne derm - nie za często..
- żel aloe vera super nawilża, koi, łagodzi.. cud miód
- woda termalna z avene - pryskam sobie czasami

ogolnie bardzo dbam o higiene. nie dotykam twarzy, co chwile myje ręce, używam żelu antybakteryjnego do rąk który zawsze mam przy sobie
nie używam ręcznika do twarzy, twarz wycieram jednorazowym ręcznikiem kuchennym.

jako podkład - podkład mineralny z maybelline. a pod niego czasami jako baze pioderma pore refiner preparat zwezający pory i matujący - super

nie wiem co jeszcze
też gdzieś czytałam/słyszałam, że podobno odstawienie pieczywa (!), słodyczy może pomóc na trądzik, ale nie wiem gdzie, a zainteresowałam się teraz tym... możesz napisać jak się o tym dowiedziałaś i po jakim czasie zauważyłaś efekty od zmiany diety?
xox jest offline Zgłoś do moderatora