Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odnowa paznokci - odpadają..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-27, 18:52   #1
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966

Odnowa paznokci - odpadają..


Mam pytanie... robie sobie u pewnej stylistki paznokcie akrylowe. Te nowe się trzymają, są ładne, wszystko jest ok. Ale po odnowie odpadają dość szybko. Albo ona jeszcze nie do końca umie odnawiać, albo ja mam złe paznokcie do odnowy, sama już nie wiem...
Na czym polega odnowa? Czy odnawia się całego paznokcia razem z końcówką? Moja stylistka odnawia mi tylko tą część z akrylem kryjącym, na dodatek mało spiłowuje wcześniej, może dlatego odpadają... jak kiedyś chodziłam do innej stylistki, to mimo, że paznokcie wyglądały gorzej u tamtej, to ona przy każdej odnowie spiłowywała całego paznokcia do bardzo cieniutkiego i później nakładała wszystko razem z końcówką. Tak odnawiane paznokcie trzymały się b. dobrze. Przepraszam za nieprofesjonalne nazewnictwo, ale nie znam sie na tym za dobrze.

Mam pytanie, czy mam prawo chcieć od stylistki aby mi odnawiała całego paznokcia (razem z koncówką), czy nie bo tak si nie robi? W sumie mi paznokcie szybko rosna i jak ona tej końcówki nie odnawia, to robi sie coraz ciensza po spiłowaniu o dlugosc odrostu, juz w pewnym momencie za cienka jak dla mnie.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując