Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-05, 23:05   #2021
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dobra, wrzucam badziewie (dosłownie) Ale cycki nie opadają.


Już myślałam, że puszczę korzenie a foty się nie załadują... I chyba rypnęłam się w numeracji
Ładne vollare
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Obiecałam i wklejam... wiem - nic nadzwyczajnego. Ale uwielbiam takie brązowawe kolory... jak zobacze jakiś to chodzi za mną miesiącami.

Essie Case Study
Ino fajny
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj niezły dzień

Nie dość, że od czegoś dostałam uczulenia (popuchły mi palce, łokcie i kolana i swędzi mnie cała skóra), to jeszcze napisała do mnie babka jedna z uczelni, że mam u niej pięc nieobecności i ma zamiar mnie uwalić
Wiem, sama jestem sobie winna, ze nie chodzę, ale - ☠☠☠☠a - może mi chyba dać szansę odrobić to czy coś?
Weź szybciutko wapno!
Nie przejmuj się, na pewno dasz radę.
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Przełamuję spam. Lakier to wiboś EG nr 353. na pierwszej fotce zdrowa łapka, na drugiej ze złamaskiem. Skróciłam trochę paznokcie i zaokrągliłam złamaska najmocniej jak się dało - wydaje mi się, że nie rzuca się aż tak bardzo w oczy:



Ooo mój kolor
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wzięłam,a le nadal gryzie

Napisałam. Tak się rozpłaszczyłam w nim, ze nie wiem, czy mi się cycki nie odkształcą.
Napłakałam się, ze chora, że alergia, że układ immunologiczny leży, że krew z nosa, nadgarstek skręcony, a dziadek umarł.
I że ja zrobię wszystko, żeby zdać, poodrabiam, loda jej zrobię i w ogóle.


Kurczę a mi się coś 'nietentego' przez ostatnie 2 h nic nie pisało, że ktoś pisze w wątku.
Dobra, w ramach OT wklejam pazurki (wybaczcie napis z bloga, nie chciało mi się już usuwać )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05663.jpg (58,2 KB, 41 załadowań)
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora