Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-18, 19:51   #907
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O to samo zapytalam

Dokupilam srebrny cien
Oj nagrabisz sobie Agata Kusisz jak cholera, i to akurat teraz, kiedy nie mogę sobie na to pozwolić

Ja się czaję na paletki ze sleeka tak w ogóle, bo widziałam i słyszałam już o nich tyle dobrego, że ślinka mi cieknie... a najbardziej to marzy mi się ta słynna Naked Może kiedyś pojawi się w mojej kosmetyczce

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Po dłuższej nieobecności wreszcie jestem i mogę nadrobić zaległości tydzień u TŻ byłam a później przyjechaliśmy do mnie i dziś dopiero pojechał do domu bo ma trochę pracy więc mam ciut luzu ale tylko do piątku bo w piątek jedziemy gdzieś na imprezkę i wrócimy znów do mnie.. wakacje są to korzystamy ile się da szkoda tylko że pogoda nie rozpieszcza. Widziałam że dyskutowałyście na temat typów urody i przyznam szczerze że chyba milion razy zastanawiałam się jakim typem urody jestem i doszłam do wniosku że nie mam pojęcia naturalnie ciemna blondynka z wiekiem robiłam się bardziej popielata/mysia a odkąd zaczęłam się tlenić to dodatkowo albo jestem jeszcze ciemniejsza albo po prostu odnoszę takie wrażenie poprzez kontrast z moimi obecnie jasnymi włosami. Oczy ciemnozielone.. karnacja jasna ale nie biała raczej taka żółtawa ciepła.. piegów nie posiadam opalam się przeważnie na czerwono (jeśli się przypiekę) ale szybko brązowieje dobrze się czuję w żywych kolorach (różowy, pomarańczowy, koralowy itp.) ale w pastelowych też. Ostatnio gdy zapytałam Tż w jakim kolorze bardziej mi do twarzy białym czy czarnym odparł bez zastanowienia że w białym i mnie również się wydaje że o wiele bardziej do mnie pasują takie świeże kolory zdjęcia może najlepsze nie są ale nie posiadam obecnie lepszych na komputerze.

Pierwsze z 2010 roku za czasów pracy w solarium (co doskonale widać na załączonym obrazku ) dość mocno opalona + biel (rozjaśniaczowa niestety) na włosach i różowe warkoczyki
Drugie z zimy tego roku w cieplejszym kolorze - jeszcze przed Alfą
W białym kolorku Ci super

Szkoda, że jesteś tak późno, znalazłam na all tą spódniczkę w azteckie wzory co chciałaś w cenie około 50zł z wysyłką, ale aukcja już się chyba skończyła
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-07-18 o 20:02
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora