Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nastolatki i seks.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 13:31   #12
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Nastolatki i seks.

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
A rodzice z Toba rozmawiali?


Owszem,ma wiele wspólnego.
Bo człowiek inteligentny zastanawia się nad konsekwencjami swoich czynów.
A o konsekwencji stosunku płciowego dowiedział się w wieku lat 12- w 6 klasie szkoły podstawowej.
Dowiedzieć sie dowiedzą ale czy zrozumieją coś Szczerze wątpię.

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
u tu sie nie zgodze , z dzieckiem trzeba rozmawiac i nie ukrywac duzo szybciej niz w wieku 15 lat moja corka ma prawie 14 - rozmawiamy na temat seksu otwarcie (byla mala jak jej wytlumaczylam skad sie wziela i nie na przykladzie motylkow), wie ze jak bedzie chciala rozpoczac wspolzycie przyjdzie do mnie i wybierzemy razem najlepszy srodek zabezpieczajacy , tak jak bylo ze mna i z moja mama , byla pierwsza osoba ktora wiedziala kiedy rozpoczelam wspolzycie baa wiedziala kiedy to bedzie
moja corka wie czym grozi rozpoczecie wspolzycia, wie czym groza przypadkowe kontakty seksualne, nie uzywanie zabezpieczenia etc etc .Ten temat walkowany byl z 1000 razy w moim domu , i podoba mi sie jak sama komentuje co niektore nastolatki, kolezanki , sytuacje
wiadomo ze to moze przerazac - z pozycji mamy pisze , ze jak sobie wyobraze ze moja mala dziewczynka ma zaczac wspolzycie w wieku 16 lat np to mi sie wlos jezy , ale jak to sie mowi chce byc tym wolem ktory pamieta jak byl cieleciem

mam tylko nadzieje ze podejmie swiadoma decyzje i nie bedzie zalowac swoich wyborow no i ze nie bedzie to za szybko
10-latek dla mnie to małe dziecko (za małe), 15-latka to był przykład generalnie chodzi mi o szczerzą nie zakamuflowaną rozmowę o seksie ze swoim dzieckiem, kiedy jest taka potrzeba, a nie podkladanie ulotek o antykoncepcji. Ze mną rozmawiali obydwoje rodzice i bardzo sie cieszę że twój kontakt z twoją córą tak dobrze sie układa.
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując