Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle Hakuro
Wątek: Pędzle Hakuro
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-10, 16:03   #39
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
No i z godzinke temu odebralam pedzle wiec bedzie recenzja na goraco.
Jeden wielki minus na poczatek: raczka od H51 odpadla. Juz po rozpakowaniu zobaczylam ze jakos sie rusza, pociagnelam i wyciagniecie jej okazalo sie bezproblemowe Po pedzlu za 29pln spodziewalam sie ze wytrzyma przynajmniej 5 myc.
Nie odesle pedzla sprzedawcy z tego powodu, ze kropelki tez potrafie uzywac, a wychodzi taniej jak sama przykleje
Za to wlosie i gestosc pedzla super, jestem bardzo ciekawa jak bedzie sie sprawowal.
Wydaje mi sie ze wszystkie duze pedzle bede musiala dokleic kropelka bo juz maja tendencje do ruszania.
uu niefajnie że tak się wszystkie ruszają

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
No i po pierwszych testach:

H60 - pędzel do korektora. Zbyt zwarty i mógłby być troszkę większy. Generalnie jakoś wygodniej mi się aplikuje korektor palcami, niż tym pędzlem. Myślę, że dobrze by się sprawował w punktowej aplikacji. Pod oczy już trochę gorzej.
H13 - pędzel do różu/rozświetlacza. Bardzo dobry. Mięciutki, przyjemny, dokładny w aplikacji. Dobrze nakłada i rozciera produkty. W chwili obecnej mój ulubiony pędzel z hakuro.
H51 - pędzel do podkładu mały. Hmmm...Zbyt duże chyba pokładałam w nim nadzieje. nakładałam nim podkład płynny, o wodnistej, lejącej konsystencji. O ile nałożona cieniutko warstewka mi się podobała, o tyle smugi pozostawione przez pędzle już mniej Pedzel nakłada podkład metodą wcierania w skórę. Myślę, że doskonale sprawdzi się do podkładów mineralnych. Z tymi płynnymi trzeba się troszkę pobawić
No i H79 - pędzel, w którym pokładałam spore nadzieje mysląc, że dorówna pędzlowi 497 z Maestro. Niestety. Pomimo, że włosie podobne (identyczne?), to pędzel ten jest bardziej zwarty i juz tak ładnie nie cieniuje. Nadaje się do nakładania cieni, ich rozprowadzania na powiece, delikatnych przejść kolorystycznych. Niezły...
Aniu a dasz radę tak ogólnie porównać je do Maestro? Które są lepsze?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując