Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - REDUCE 15 mg :):)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-13, 08:03   #6
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Te tabletki o których mowa są stosunkowo niedługo w sprzedaży, mozna powiedziec ze jest to nowość, wiec jeszcze mało osób miało z nimi do czynienia. Jest to dokładnie to samo co kiedyś popularna Meridia, Zelixa.

Sibutramine Hydrochloride Monohydrate Capsules 15mg.

Wg. mnie kapsułki są ok, zablistrowane jak z apteki. Działanie takie samo jak meridii, hamuje łaknienie. Mi sie nie chciało jeść już po pierwszej tabletce. No i te nieszczesne skutki uboczne :/ aczkolwiek ja niewiele ich odczuwam. W drugie dzień dopadł mnie ból głowy, ale nie taki jak przeważnie... migrena przy tym to pikuś. Myslałam dosłownie ze mi czaszka pęknie, ale zdrzemłam sie troszke przez dzien i przeszło. Od czasu do czasu odczuwam też nie wielką suchość w ustach, ale biore gume do żucia i przechodzi. Ze snem od poczatku nie mam problemów. Tyle z mojego doświadczenia, aczkolwiek lista skutków ubocznych jest tak długa jak w wyzej wymienionej Meridii.

Utrata apetytu, zaparcia, suchość w ustach, nudności. Kołatanie i szybka akcja serca, wzrost ciśnienia tętniczego. Uderzenia gorąca, nasilenie kłopotów z hemoroidami. Bóle i zawroty głowy, bezsenność.

No dobrze, teraz ile schudłam. Zaczynałam w wagą początkową 102,7 kg :/ duzo. Na dzień dzisiejszy waże 93,1. Jestem po 36 tabletkach, no praktycznie po 37 bo przed chwilka zjadłam nastepna

I to chyba tyle z mojej strony, jesli są jeszcze jakieś pytania to słucham.

P.S. AHA I JESZCZE JEDNA BARDZO WAZNA UWAGA, JESLI KTORAS Z WAS ZASTANAWIAŁA BY SIĘ NAD ZAKUPEM TO SZUKAJCIE TYLKO ŻÓŁTYCH KAPSUŁEK Z CZARNYM NAPISEM (NA JDENEJ POLOWCE PISZE ORDAIN, A NA DRUGIEJ REDUCE) KAPSUŁKI BEZ NAPISU TO PODOBNO PODRÓBKI.
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora