Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - REDUCE 15 mg :):)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-15, 15:26   #19
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez ewelinka4141 Pokaż wiadomość
Witam was. Dzisiaj ze mną kiepsko... w nocy serducho waliło jak oszalałe, przestraszyłam sie nieźle. Rano jak wstałam to nawet zaczeło kłuć tak dziwnie. Tabletki narazie odstawiam i ide do lekarza poprosze o skierowanie na EKG zeby sprawdzic czy wszystko wporzadku. Dam znac jak sie czeogs dowiem. Trzymajcie kciuki Jak sie dowiem ze wszystko ok to dopiero wracam do tabletek.



hej , ja tez tak miałam na początku , tylko , że mnie trzymało aż tydzień , zawroty głowy, zaburzenia widzenia, serce waliło jak oszalale, co się ruszyłam myslalam , że znajde się po 2 stronie. Mam nadzieję , że przejdzie i będzie wszystko ok. zaczęłaś 2 op. i dopiero teraz takie objawy? może to zmiana pogody i ciśnienia?dziś pogoda mogłaby wskazywać na złe samopoczucie.


Trzymam kciuki , będzie dobrze.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny,jak czytam Wasze posty to mi słabo,jak mozna być tak nierozsądnym i tylko dlatego,ze macie nadwagę truć się!! Teraz jesteście młode i myślicie,ze wiecznie będziecie zdrowe-MIT,Wasz organizm za kilka lat odwdzięczy się Wam z nawiązka,za traktowanie go w taki sposób.Będziecie sobie pluły w brodę,jakie byłyście nieodpowiedzialne. Przestrzegam Was przed stosowaniem tego typu specyfików-pamiętajcie zdrowie macie jedno!!
P.s.Pamiętajcie,że był ktoś kto Was ostrzegał!!!Życzę mądrych decyzji.Pozdrawiam


dzieki za dobre rady, ale chyba na nic się zdadząod dawien dawna są stosowane przez miliony osób i tego się nie zmieni. , poza tym jak się stosuje rozsądnie i z głową, powinno być ok. chyba że stosuje się te tabletki , przy niedowadze- tak jak to niektóre dziewczyny robią, - i nie tylko dziewczyny tylko dorosłe kobiety.


pozdrawiam
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora