Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-25, 13:38   #663
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez monika658 Pokaż wiadomość
No dziękuję Ci bardzo, spróbuję, właśnie wyszlam spod prysznica, włosy mięciutkie ale koncowki tragedia az mi plecy podrapały

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Własnie mam taki jedwab biosilk farouk ale posiadam tez joanny i chi farouk który najlepszy???
CHI lepszy moim zdaniem

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj lęće szukać jakieś odzywki i maski, ale właśnie w drogerii --moze któraś coś poleci?

Jedwab mam ten CHI, bo on zawsze u mnie lepiej się sprawdzał

no i będę miała ten spray L'oreal Solar

myślę, że tyle na wyjazd wystarczy?
jak juz mowiłam ja uzywalam maski firmy matrix w seria zielona, w drogerii jej nie dostaniesz. Co do innych masek nie polecam napewno nic z nivea plącze wlosy strasznie ja mialam ta rozowa wygladzajacą wiec u mnie sie kompletnie nie sprawdziła. Jak chcesz cos tanszego to moze Henna wax, ale tylko ta orginalna. Ja kupilam odzywke waxa w aptece ta nowa i platala wlosy, starsza wersja tej maski jest o wiele lepsza. Moge sie jeszcze wypowiedziec na temat odzywek i sprayu z gliss ****a rozowego jak dla mnie to tez badziew. Lepiej wydac wiecej na profesjonalna maske i miec spokoj z wlosami takie moje zdanie
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora