Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-05, 17:23   #4661
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

hehe, a ja weszłam do apteki i pytam o ten krem, a pani mowi" tak jest, czy on jest dobry?" pyta mnie, ja jej mowie ze dopiero pierwszy raz go kupuje , a pani " no bo ostatnio sie sprzedaje dobrze i panie o niego pytaja">>>> pomyślałam sobie ze kobitki na wizazu siedza hehe

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
A ja dorwałam ostatnio świetną odżywkę do włosów z vity nie wiem czy w PL można ją dostać bez parabenów, silikonów i innych takich bardzo lekka świetnie nadająca się do clipów
ja dzis kupiłam z altery / ponoc sa ok/ tez bez silikonow , ssl=i , itp. nabłyszczajaca z morela i pszenica, jeszcze nie testowałam

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez niunianastajlu Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie:
czy doczepiacie wlosy codziennie? Jesli TAK: czy nie jest to dla Was meczace? A moze po kilku tygodniach przypinanie wlosow jest jak mycie zebow??
Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Co do rodzaju wlosow: jeszcze nie wiem. Na razie czakam az moje troche podrosna i beda nadawaly sie do clipinow. Teraz pora ocenic czy znajde w sobie wystarczajaco duzo sily, aby zakldac wlosy codziennie.
ja zakładam czesto, a jak mi sie nie chce to robie takiego koka wysoko, /niedbałego/ ale z czasem to juz rutyna, raz dwa
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora