Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-16, 15:10   #1382
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Szukam dobrego fluidu

Cytat:
Napisane przez Rosiczka76 Pokaż wiadomość
Witam. Szukam fluidu w rozsądnych pieniądzach. Poradźcie coś dziewczyny.
Za mało informacji, żeby ktoś mógł Ci sensownie coś doradzić. Musisz sprecyzować, jaką kwotę chcesz na fluid przeznaczyć, jaką masz cerę, a przede wszystkim czego od podkładu oczekujesz - ma być lekki, kryjący itp. itd.
Twój wątek przesuwam do wątku zbiorczego o fluidach.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1599 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! zwracam sie do was o pomoc, ponieważ mam okropny problem z doborem dobrego podkładu. Otóż mam cienie pod oczami, piegi oraz gdy się zdenerwuję pojawiają mi się ogromne rumieńce a skóra normalna, czasem się błyszczy. testowałam mnóstwo podkładów. paese kryjący najjaśniejszy był za ciemny i robił mi okropne zmarszczki.pharmaceris 1 kryjący za jasny a i cena nie za przystępna, 2 nie kupowałam bo słyszałam że bardzo pomarańczowa, lirene city mat jasny 203 nie krył za dobrze, eveline 3 w 1 jasny beż robił mi zmarszczki pod oczami i obok ust, maybelline affinitone 14 creamy beige robił się pomarańczowy na twarzy, rimmel lasting finish 201 classic beige bardzo pomarańczowy, teraz ratuję się perfecta kryjący z formułą matującą naturalny ale on trochę pomarańczowy a i marszczy. chciałabym podkład który długo się utrzymyje, dobrze kryjący , w miarę nie brudzący ubran
(z tym jest koszmar!) no i utrzymywujący się min.8 godzin na twarzy który wy TESTOWAŁYŚCIE! dziękuję z góry za pomoc
Ciebie również zapraszam do lektury tego wątku zbiorczego.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez paradicsom Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim .
Poszukuję jakiegoś fajnego podkładu/fluidu. Mam cerę tłustą, jasną, a na dodatek z trądzikiem. Nie wiem który byłby dobry, jednocześnie który nie kosztowałby za wiele.
Chciałabym by mi się nie świeciła mega twarz, by nie był za ciężki, jednocześnie by w miarę dobrze krył.
Oglądam opinie o różnych podkładach i nawet dobrą opinię mają:
GOSH podkład kryjący,
Iwostin, Correctin Sensitia
Pharmaceris F fluid matujący
Revlon Color Stay

Jesteście w stanie coś poradzić? ; ).
Także i Twój wątek przesuwam do wątku zbiorczego.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora