Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-11, 13:21   #22
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez lukasznr1 Pokaż wiadomość
Pisaliscie zeby do tabletek VISAXINUM stosowac zel HIPP. Tylko ja mam takie pytanie jak go stosuje to skura jest jeszcze bardziej tlusta jakbym sie olejem posmarowal a czy to nie powinien byc jakis wysuszajacy krem zamiast trgo HIPP??? Prosze o odp...
Żel hipp jest tłusty? Przecież go zmywasz. Cery trądzikowej nie można nadmiernie wyszuszać, bo produkuje jeszcze więcej łoju i powstaje więcej pryszczy. Nawilżona skóra w dobrej kondycji goi się szybciej, dlatego oprócz leków na trądzik potrzebny jest łagodny krem.

Cytat:
Napisane przez driverpl Pokaż wiadomość
a teraz w porze letniej chocby w zimowej, mozna tez skoczyc co jakis czas na solarium, skóra sie wysusza i tez znikają
A ja solarium nie polecam. Pomijam szkodliwość zwłaszcza sztucznego opalania, ale poprawa po solarium będzie krótkotrwała. Skóra opalona grubieje i w efekcie mamy gwarantowany wysyp, bo porom trudniej się oczyścić.
Do tego przy większosci preparatów do cery trądzikowej nie powinno się opalać, bo uwrazliwają na słońce czego efektem będą przebarwienia.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując