Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hurtownie Kosmetyczne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-28, 08:53   #17
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: hurtownie we wrocławiu

Cytat:
Napisane przez bro
no więc byłam dzisiaj na tej gwarnej, znalazłam "iwonę" w sumie bez problemu, studio to mieści się w takiej starej bramie i jak się wejdzie na półpiętro to trzeba dzwonić domofonem! ja zadzwoniłam dzwonkiem i obudziłam starszą panią niechcący, z którą studio "iwona" dzieli drzwi wejściowe....
a kupiłam sobie buteleczkę z dozownikiem (w końcu), niebieskie hologramy, szablony do malowania i litr zmywacza migdałowego wydałam w sumie 90zł
ale szczerze mówiąc to jakos pusto mi się tam wydawało..

a tak btw, femme chciałam się ciebie zapytać jak jest z takimi rzeczami we włoszech bo moja mamuś mieszka w bolonii i bym ją może na jakiś mały maratonik wysłała, ale skoro sama się zaopatrujesz w polsce to u nas chyba lepiej..
bro - doswiadczenie z zakupem paznokciowych rzeczy mam nastepujace: przejrzalam troche internetowych sklepow i ceny wydaja mi sie takie same, albo i z lekka zawyzone, a do tego jakby mniejszy wybor... No coz, Polska pod wzgledem paznokciowym, tipsowym musze powiedziec POSUNIETA DO PRZODU o cale lata swietlne!
Kiedy bylam na targach COSMOPROF w Bolonii, wlasnie w pawilonie paznokciowym pracowalam mialam okazje obejrzec sobie dobrze wszystko co proponuja firmy wloskie i te ze swiata - no i... obkupilam sie w naszym polskim EUROFASHION - u dystrybutorow... Zreszta to stoisko przezywalo prawdziwe oblezenie...

PS Mowisz Twoja mama mieszka w Bolonii? A przyjezdzasz ja odwiedzic czasami?
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując