Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-09, 16:53   #4215
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość

Nie znam stanu Twoich włosów, natomiast nie mogę doszukać się co ewentualnie w pokrzywie może zahamować porost. Jeśli ktoś wie to nie jestem uparta, z chęcią zmienię zdanie i przyznam Ci rację.
Na innym wątku piszesz i wymieniasz sporo dolegliwości , które Cię trapią m.in. anemia, z kt. wiąże się niedobór żelaza.
Może to któraś z nich była przyczyną?
Anemię mam od ok. 7 lat w tych latach przeżyłam np. całe LO w którym włosy rosły mi jak szalone i nie nadąrzałam z obcinaniem ich, suplementów diety nie zmieniałam ani tez nie przestawałam brac (jak nie zjem rano żelaza to zemdleje lub nie wstane z łózka więc nie zapomniałam jej brac przez pół roku) diety równiez nie zmieniałam, nie odchudzałam się ani nic tych rzeczy, jedyne co było nowym dodatkiem to pokrzywa więc mój wniosek nasunał się sam szczególnie, ze przestałam ją pic i wszytsko wraca do normy i już widzę odrost. Nie wiem co jest w pokrzywie bo studiuje języki a nie biologię lub chemię. Wiem, ze spędziłam u dermatolorzki pare h i analizowałyśmy wszytsko, na początku była opcja, ze nowe tabletki antykoncepcyjne (zmieniałam raz w ciągu tych kilku ostatnich lat) jednak nie przestałam ich brać także drogą eliminacji została tylko pokrzywa.

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
dzięki no tak, teraz pamiętam aż mi głupio bo mam to w zakładkach....
teraz śledzę olej palmowy, bo coś mi kokos nie podchodzi.. więc może ten wypróbuję. miała go któraś z was?
proszę nie miałam oleju polmowego ani nawet kokosowego (aż mi głupio) jako, ze studencki budżet jest ograniczony to jadę na zwykłej oliwie z oliwek oraz oleju rzepakowym i jak dotąd dają sobie radę z moimi kłaczkami
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora