Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-28, 15:19   #3767
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

o matko ale pustka nic właściwie nie miałam nadrabiania, jak nigdy

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...apl/pl/bershka proszę




cieszę się że się podobają ja wzięłam "S" bo ja jestem troszkę grubsza od Ciebie kruszynko



dziękuję
łał ślicznie !

Buhhot rzeczywiście bardzo fajnie złapała odrost




właśnie dlatego ja nie dokończyłam, bo ja mam kartę zasraną maestro :/ ale jest jeszcze odbiór osobisty, to nie trzeba im wtedy 15 zł płacić jak samemu się pójdzie nie masz blisko np do złotych ?





na prawdę? :O my mamy i białę i fioletowe i nikrylowe czy jakieś tam, kto jakie woli ja używam białych bo najwygodniej, ale z tego co wiem to najtańsze są fioletowe, bo mi moja szefowa mówiła

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

co myślicie o tych sukienkach co wstawiła Eliza ? Może bym się skusiła na czarną

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Snowi ale ja głupek jestem ! wymóżdżona po pracy proszę mi wybaczyć. przecież nawet przy odbiorze osobistym trzeba zapłacić z góry :/ no nie wiem jak to zrobić
No własnie niestety lipaa tylko dla posiadaczy kart kredytowych

Mi się sukienki bardzo podobają, sama będę mieć musztardową! dziś zrobiłam już przelew, pewnie w poniedziałek wizażanka mi wyśle
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora