Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-04, 11:14   #2799
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Oficjalnie ogłaszam, że biały podkład Face and Body to hit
Szybko poszło ale cuda sie poznaje od razu

Mieszam F&B z kroplą zwykłego kolorowego podkładu i wychodzi pieknie. Blenduje się bez problemu ale zaznaczam, że wybieram do mieszania podkłady typu oil-free, bo ten F&B wodny jest i tak trzeba mieszać. Nakłada sie pięknie flat topem, nawet na filtr 50+. Biorąc stosunek ceny do pojemności, to jest to mój deal roku (a to dopiero sierpień).
Mieszam go teraz z LRP Toleriane - o, mater, co za cięzki kaliber, nawet po zmieszaniu z F&B w stosunku 1:10 (trafił mi się bardzo ciemny kolor) zachowuje pełne krycie, a razem wyglądają naturalnie - słowo daje bije Dermacol
Mniemam, że tylko 3 saszetki po 1 ml wraz z odpowiednią ilością białego F&B dadzą pełnowymiarowy 30 ml kryjący podkład. Wow.
Muszę spróbować mieszania z jakimś średnio kryjącym mazidłem, bo ten korygujący robi mi cerę ideał, a dla mnie to za duży szok przy demakijażu Hmm, a moze nie kombinować i dobrac do niego drugi F&B? C1, N1?

Opinia jest wstępna, więc przepraszam za wczesne zachwyty ale jak się skubaniec utrzymuje na upale nałożony na wysoki filtr i wygląda pieknie cały dzień, to juz chyba wszystko przetrzyma Niespodzianek skórnych nie zauważyłam.

Dziękuje dobrej duszy za zakup To był strzał w 10
Bialy F&B pojawil sie w koncu w Polsce czy kupiony za granica?
btw: ja czytalam, ze on slabo kryje, wiec jestem zdziwiona, ze Twoj mix zachowuje krycie dodanego podkladu. Niemniej zazdraszczam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora