Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-26, 10:50   #10
beata.w
Raczkowanie
 
Avatar beata.w
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
heh.. dzięki dziewczyny, ale ja po prostu tyle razy próbowałam już zaakceptować piegi i na jakiś czas mi wychodziło... lecz potem znowu nie mogłam zaakceptować i chciałam je rozjaśnić... i teraz też chcę... na pewno... zastanawiałam się nad laserem, ale boję się że zabulę dużo kasy a z tego i tak nic nie wyjdzie... co myślicie o usuwaniu piegów laserem ???
a co do chłopaków to mam wrażenie,że jak gdzieś się pojawiam (oczywiście w takim miejscu,gdzie ludzie mnie nie znają. Bo w mojej szkole czy też w mojej miejscowości mam dużo kumpli) to wydaje mi się,że ludzie się ze mnie śmieją... i wtedy już w ogóle nie chcę mi się nic...
a jak będę piła sok z marchwi (pije Kubusia, czy to też może być???) to piegi będą mniej widoczne??? Proszę o pomoc bo już na prawdę nie wiem co robić...
mi wyskajują piegi od słońca, ale mi to nie przeszkadza coż taka moja natura, więc nie staram się ich pozbyć. Oczywiście ja mam ich bardzo mało i w zimie są praktycznie niewidoczne. Wiele osób jak im o tym wspomne to twierdzi, że wogóle nic nie wiedzi, także tak na prawdę piegi nie są moim problemem .
ALe rozumiem cię, że dla ciebie to może być problem skoro masz ich aż tyle.

ja dam ci takie rady, wypróbój i daj znać czy działa:

Po pierwsze i najważniejsze twoja cera musi być zadabadna. Bo piegi + szara i zmęczona cera to już naprawdę tragednia, a jeśli masz do tego wypryski to już prawdziwy koszmar. Tak więc staraj się regularnie oczyszczać cerę, raz na dwatygonie stosuj pilingi, możesz sama sobie zrobić go w domu z produktów, które masz dostępne, albo poprostu posmaruj twarz kremem i szorstkim ręcznikiem kulistymi ruchami wcieraj go w twarz, wtedy poprawisz ukrwienie skóry twarzy i złuszczysz martwy naskórek. Natomiast codziennie wieczorem usuwaj dokładnie makijaż z twarzy, nie może zostać po nim najmniejszego śladu, użyj toniku albo melczka lub tego i tego, a potem wklep w cerę nawilzający krem.

A jeśli chodzi o same piegi to: kup sobie krem wybielający w aptece, to napewno rozjaśni twoje piegi, ale musisz stosować go bardzo regularnie, czyli codziennie, mozesz też raz w tygodniu robić sobie maseczkę z pietruszki i cytryny. Acha i staraj się unikać słonca, stosuj kremy z bardzo wysokim filtrem UV, wtedy słońce cię nie ruszy .
Uzywaj samoopalacza dla jasnej cery, działa naprawdę rewelacyjnie, pokrywa wszelkie niedokonałości i naprawdę zakryje twoje piegi, może nie całkowicie ale na pewno nie będą tak żucać sie w oczy. Jeśli nie wiesz jak używać samoopalacza, aby nie mieć smug i zawsze ładnie, naturalnie wyglądał na twarzy, mogę ci coś podpowiedzieć daj znać . No i na koniec dobry kryjący podkład, on potrafi czynić cuda. polecam Ci podkład silnie kryjący max factor w sztyfcie, kosztuje ok 30 zł.

Nie wiem czy oglądasz serial pensjonat pod różą, leci na polsacie. Główna bochaterka, właścicielka pensjonatu to rudowłosa i piegowata dziewczyna a jaka słodka i wdzięczna. U niej tych piegów praktycznie nie widać choć ma ich naprawdę bardzo bardzo bardzo dużo, ale tego się nie widzi, bo ma ładną zadbaną cerę i bardzo dobry podkład i puder + delikatny swiezy makijaż.

pozdrawiam, mam nadzieje że moje rady ci pomogą
beata.w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując