Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - egzamin praktyczny z kosmetologii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-16, 09:35   #4136
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
Kanzaki, a nie możecie poprosić o zmianę nauczyciela? Albo poinformować dyrekcję o tym problemie? U mnie takie akcje zawsze pomagają ...
no wlasnie nie mozemy,bo caly czas ktoras sklada skargi i nic to nie daje. Wczoraj jak mialysmy ten zabieg to ta kobit acaly czs siedziala,wiec sie jej pytamy czy by nam cos opiwedziala o tym zabiegu ,a ona jedno zdanie i koniec, no to dalej ja ciagniemy za jezyk jakie sa przeciwskazania,a ona dwa slowa i mowi nooo ogolne ,przeciez wiecie . Nosz kuzwa , niewiem jak to bedzie.Ona wogole jakas poryta , dostalam za projekt zaliczeniowy 5-,ale za to,ze sie spoznilam 10min na zajecia obnizyla mi ocene do 4 ,no przeciez to jest nienormalne . Nic ja napewno bede w tej sprawi edzwonic do dyrektorki w poniedzialek. Ogolnie my jestesmy pierwszym kierunkiem kosmetycznym w żaku w kołobrzegu ,a teraz poszla od wrzesnia nastepna grupa,ta szkola oolnie to chyba nie ma dobrej opinii, niestety przekonałam sie o tym dopiero w drugim semetrze i bylo mi juz szkoda sie wycofac szczegolnie,ze szkola nie jest tania.
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora