Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-06, 19:43   #4341
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
teraz i poprzednio 9%. A kupuje większą butelkę innej firmy w sklepie fryzjerkim (300ml) i płacę ok 9-10zl. Jak zamawialam sobie wczesniej majiblond a mamie jakis sredni blond z majirela to dostalysmy te wody utlenione w pojemniczkach na mocz ale nie uzylysmy ich w koncu, bo tak naprawdę nie wiadomo co tam bylo wlane, a jesli to byl utleniacz to nie wiadomo tak naprawde jakie mial faktyczne stezenie, bo mogli wlac cokolwiek i napisac ze wyslali odpowiednie


na majirelu jest napisane, zeby stosowac z max 9%, wyzsze stezenie nie jest wskazane. Ale za to w majiblondzie 9% lub 12%
No właśnie.. oni w aukcjach uprzedzają, że wysyłają w pojemniczkach zastępczych ale to nie wiadomo co to w środku i czy po drodze się nie wyleje :/ Chyba zrobię jak i Ty i tyle

EDIT:

szczególnie, że teraz patrzę - sama farba kosztuje 19-23 zł, a zestaw farba + oksydant 25-30 zł.. a osobna aukcja z samą wodą litrową 35 zł :/ no to nie chce mi się wierzyć, że do tego zestawu faktycznie jest oryginalna woda...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Princess jak farbowanko
No właśnie Princesska jak efekty ??


Ja tam nie wiem nie znam się na tym mixie - wolę jednak abonament Chociaż planuję jak skończy mi się umowa przenieść się gdzieś.. ale sama nie wiem gdzie

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-03-06 o 19:47
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora