Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-08, 15:25   #4343
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Unhappy Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
Witojcie dziewczęta
Chyba się mogę podłączyć

W końcu postanowiłm się WAS poradzić, ponieważ sama nie moge określić swojego typu, oraz kształt twarzy - ja osobiście myślę, że okrągło - kwadratowa. Liczę na Waszą pomocną dłoń

1. Jak się opalasz - ogólnie pierwszy raz różowo-brązowy,ale bez bąbli itp... później brąz. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy a nawet brzoskwiniowy i tzyma się dość długawo.
2. Kolor oczu - zielony, ze złotymi, a raczej żółtymi plamkami.
3. Brwi i rzęsy - myślę, że w miarę długie i jedna i drugie i czarne(wiele osób myślało, że maluję).
4. Piegi - w zimie nic, w lato też, no chyba że pódę na solarium, bo od słońca raczej nie, chyba, że faktycznie się duuuużo opalam.
5. Cera - myślę, że pośrednia - nie porcelanowa, ale też nie śniada. Taka raczej uniwersalna, tyle, że mam skłonność do różowych policzków, a przy "-" temperaturach i np.zawstydzeniu aż czerwona.(uczulenie na mleko, którego za Chiny nie odpuszczę sobie...tzn.mleka:P ) - czyli ogólnie wrażliwa i "T" policzki słuche a czoło, nos i broda tłuste.
6. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, raczej bez refleksów.
7. Kolor ust - jaśniutki.
8. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - myślę, że ja osobiście lubię czarny, siwy, czasami czerwień, fiolet, granat (ciuchy)a w makijażu lubię różne, tzn.na "kolorowo"-kilkoma ciniami, lub barwy naturalne, nigdy jednym kolorem. ALE CHCĘ FACHOWEJ PORADY

Ostatnio byłam u kosmetyczki (jako os.towarzysząca, a raczej "kierowiec" jako, że trochę lubię wszystkie nowinki itp... ale jakoś nie profesjonalnie.... i się spytałam jej jak powinnam się malować-oczy zwłaszcza i usta-bo mam bardzo małe i używam np.eveline lip coś tam extreme.... aalbo rimmel nude-pomadkę, ale myślałam o konturówce oraz pomadce, ale czy znacie jakąś naturalną i nie drogą? a co do oczu to kosmetyczka mi powiedziała, że powinnam cieniować oczy bo mam jakoś tam osadzone i powieki jakieś tam, w sumie zawsze cienie cieniuję, bo tylko tak mi się podoba.... ale czy któraś, która się zna może to opisać i określić??? a co do ust, to w sumie nic się nie dowiedziałam... więc może macie jakieś patenty? ) Właśnie co do makijażu - to jakich kolorów powinnam używać, a co do ciuchów to też jakie kolory mi pasują?

MOJE DROGIE CZEKAM NA ODPOWIEDŹ Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!



hej kobietki!!!

czekam i czekam i nic....
normalnie czuje się zostawiona
żarcik, ale poważnie czekam i...Gucio.
mam prośbę, niech mi któraś znachoreczka odpisze

będę wdzieczna!


fotki:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1317911589

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1317911589

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1317911589

więc czekam
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?


Edytowane przez JaKate
Czas edycji: 2011-10-08 o 15:30
JaKate jest offline Zgłoś do moderatora