Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-14, 08:47   #2577
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość

planuję podciąć końce o ok. 2 cm, zawsze to coś i niedługo idę do superfarmy po Biowax ;D tak łatwo się nie poddam obciąć zawsze mogę a czekać 2, 3 lata aż odrosną...............:md leje:aha - i zamierzam puszczać wszelką krytykę mimo uszu, ja im jeszcze pokażę :diab elek:
...a potem Wam - włosy
hehe, tak trzymaj, nie daj się
ja tam dzis złapałam za nozyce i rach ciach ciach i skróciłam o ok 2cm. Schodze z cieniowania I jestem zadowolona. Za miesiac znów podetne i jeszcze ze dwa razy i felerny przegryz z tyłu wreszcie zniknie

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
kaguya- załącznik zrobił wrażenie na mnie + jasna cera, uwielbiam

mysia m łykasz vitapil i bez zmian? nie zniechęciło Cie to? ja już bym chyba czegoś innego spróbowała, bom niecierpliwa strasznie

tak swoją drogą to już nie wiem gdzie pisać, w tym wątku czy w tym https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=517452&page=12 bo też się tam lekki offtop zrobił
vitapil jest boski. Przyspiesza porost i niweluje wypadanie :Ehem: to mój sprawdzony najlepszy suplement. Zniechecac to sie mozna po 3 miesiacach, bowiem tyle potrzebuja włosy, by zauwazyc zmiany.

teraz biore go od 2 tygodni, to co ma byc widac?

ale melduje, ze dzis w czasie mycia wypadło 40włosów, połowa mniej niz ostatnio, a w ciagu dnia wczoraj jak zwykle maxymalnie 30 stzuk. No, ale ja cały czas sie miesciłam w normie.

takze u mnie jest ok, czekam przede wszystkim na przyspieszenie porostu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora