Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-12, 20:24   #4043
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
po a10 robia na mnie nieziemskie wrazenie


no i super jest! ja wiedzialam od razu i ci tez mowilam ze ty asiu musisz mieszac farby bo gotowa nie jestes w stanie uzyskac zadowalajacego efektu.
juz kiedys ten swietlany robilas i tez bylas zadowolona, chyba ze pomylilam...
fotki na bloga dostane? na poczte jesli nie klopot?


ostrzegalam co moze sie dziac przy odcieniach naturalnych


plaszczyk uroczy tylko ja bym miala ciagle brudny, flajtuch ze mnie...


oj widac ze wloski nie bardzo... opisz swoja pielegnacje z ost miesiaca- ale wszystko i cos doradze.


kochana...


wielka blond krolica rozwazy swoja decyzje


ide popatrzec
zapraszam

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
niestety zrezygnowalam z tej pracy... a moze na szczescie
mam duze poczucie godnosci i szacunku do ludzi i siebie- nie moglam dawac tak sie wykorzystywac...
w skrocie- zawazylo- zmiany po 12h, toksyczna atmosfera w pracy- juz pierwszego dnia uslyszalam obgadywanie mnie!
wymyslanie niestworzonych historii o mnie... do tego kierowniczka traktowala mnie jak powietrze bo scielam sie z nia podczas rozmowy o fryzjerstwie- niby ona tez fryzjerka szkolona u lubelskich slaw a jak dla mnie banialuki gadala i umiejetnosci na bakier- miala rudy odrost i krzywo obciete wlosy wiec jak jeszcze uslyszalam o obnizonej pensji to powiedzialam- do widzenia! z dnia na dzien, niech szukaja innego barana.
no i ja do pracy nie ide plotkowac i obgadywac innych wspolpracownikow i klientow- tylko sie wykazywac zawodowo- najwyrazniej bylam zbyt profesjonalna
ale mam na to wyje*ane. znajde lepsza fuche.
kochanie




na jajko?
kotku
niestety takich fryzjerek jest mnóstwo
na pewno znajdzie się coś lepszego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora