Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-29, 19:09   #1608
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
daj spokój z tymi cyganami i ich wróżbami... U nas w mieście teraz jakoś na dniach, cyganka złapała dziwczynę i chciała jej powróżyć i wyciągnęła od niej 200zł i srebrny łańcuszek (wartość 1000zł). W gazetach o tym pisali. Cytuję wypowiedź okradzionej dziewczyny: "tamta (Cyganka) tak machała rękami, że nie wiem kiedy zniknęło jej to wszystko z rąk (kasa i łańcuszek)" a najlepsze jest to, że mnie TA SAMA Cyganka dorwała po maturze i mi wróżyła!! Nic praktycznie się nie spełniło, ba mało tego, nie potrafiła "wywróżyć" ile mam rodzeństwa także tego...nie polecam
btw zamawiam kitę
hehe niezle dobra bania z tej cyganki ja kiedys napisalam esa do wrozki i mi sie sprawdzilo ale to bylo jakies 3lata temu a ostatnio gdzies czytalam ze jakas babka umiera (jej wnuczka pisala) i ze cale zycie wrozyla i pomagala ludziom i teraz tez chce do konca swych dni to robic, byl podany mail wypilam dwie setki i machnelam maila poza odpowiedzia na moje pytanie, napisala mi ze teraz jestem szczesliwa bo zmienilam uczelnie i ze to przyniesie pozytywne skutki w przyszlosci bo ide w dobrym kierunku. a ja o to nie pytalam. nawet nic nie napisalam co by zasugerowalo cos o studiach. wgl duzo ludzi w komentarzach pisalo ze ona podaje jakis szczegol z przeszlosci by udowodnic wiarygodnosc.
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora