Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-30, 20:35   #1835
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja zazdroszcze, bo na nogach mam tak jasne wlosy i cienkie, ze nawet nie bede sobie glowy zawracac, ale do bikini sie przymierzam, tymbardziej, ze w salonie, ktory dziewczyny tu z mojego miasta polecaly jest promo 4 zabiegi za 899zl. pisalam do nich czy to bikini glebokie z bruzda miedzyposladkowa, odpisali, ze to zalezy od mojej woli, jesli mam chec to wszystko jest w tej cenie. musze poczytwac pare stron wstecz, zastanawiam sie tylko czy warto, bo jak widze pare postow wyzej ze po 3 zabiegu odrosly to nie wiem juz sama.
<Myslę, że warto iść, ja po czterech zabiegach jestem zadowolona, byc może na jesień się dostrzelam, tym bardziej, że jako stała klientka mam prawo do 50 % znizki, więc zrobie uda, które robiłam tylko 3 razy i zastanowię się nad poprawieniem bikini, bo pachy są gładziutkie bez zadnego włoska. Ciekawe, czy to ten sam gabinet, w ktorym ja byłam. Na nowojędrzychowskiej?
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując