Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę czuć się ładna... :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-14, 20:38   #112
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

czyli chodzi o sama brodke? masz jakis problem ze zgryzem? albo czy zeby sa krzywe? masz nienzaczna, nieodbiegajaca absolutnie od normy na tym zdjeciu asymetrie, mysle ze to co moze dawac wrazenie brodki za duzej paradoksalnie moze dotyczyc za malej szczeki . w takim przypadki chirurg to swietny pomysl . jesli mozesz udac sie do wawy ( nie zrocilam uwagi skad jestes ) moge polecic dwoch specjalistow

co do typu kolorystycznego nie jestem pewna bo zdjecia potrafia przeklamac i na moim monitorze masz nieco cieplych refleksow, ciut za duzo do tego typu, ale to Ty widzisz sie w lustrze wiec wiesz lepiej.

mysle, ze to co Ci doskwiera to nie tyle brak urody co nieakceptacja jego typu. jestes ladna( pomijajac fakt mozliwej wady brodki/szczeki - jesli jest wada- szpeci, ale ja nie widze zdjec itd wiec nie moge jej potwierdzic), ale nie rzucasz sie w oczy zbytnio. tu sie zgadzam, ze patrzac na mega zrobione panny mozesz czuc sie nijako.
jesli jestes pewna co do typu urody to na Twoim miejscu postawilabym na edukowanie sie kilka dni i potem intensywne zakupy. nie mowie o sttraceniu fortuny, ale sukcesywnym zastepowaniu ciuchow nijakich kobiecymi. za chwile przeceny, do tego mozesz szukac po lumpkach itd. kolejna rzecz- wygladasz na "dziewczyne z sasiedztwa". pytanie czy wolisz przerobic sie na nieco inny typ, ktory czasem uslyszy ze sztuczny itd( zazdrosnych nie brak, zlosliwych tez - wiec jesli zdecydujesz sie na stanie sie wyrazista, musisz zaakceptowac to, ze niektorzy beda "pluc jadem" ) czy wolisz byc mila dla oka, zwyczajna? masz taki typ urody, ze mozesz bardzo wiele wyciagnac sukcesywna praca, pytanie jak krytyke ( to pl wiec looz pojawi sie ) zniesiesz? czy ja uniesiesz?

moje zdanie jest takie - jesli psychicznie jestes w stanie zaakceptowac czyjac krytyke, jesli wolisz cieszyc sie swoim cialem i zyciem i chcesz wygladac bardziej hmm wyraziscie - szykuj kase na zakupy
co bym zrobila gdybym chciala"
1- kolor wlosow - ja go nie widze, co z nim? profesjonalne farby z nr 6.1 np, jesli chcesz ciemniej pol na pol z 5.1 chociazby.
2 - brwi - sa henny w kolorze ciemny blond czy grafit
3- fryzura jest totalnie nijaka, do takiej twarzy grzywka chociazby zwracajaca uwage na oczy , kosci policzkowe by sie przydala
4- usta masz niewielkie ( moze to wada od zgryzu) - youtube ma filmiki jak to obejsc - bez efektu pontonow, ale jednak
5- nigdy, ale to nigdy nie zakladaj wlosow za uszy na co dzien, jesli sie zmieszcza wyjdzie na jaw, ze masz cienkie wlosy, jesli nie - zyskasz dziwny wyraz twarzy z dziwnymi uszami
6 - nie przypominasz urody plastykow wiec nie katuj sie zdjeciami sztucznych gwiazdek, poszukaj aktorek o podobnie dziewczycym typie urody, ktore latwiej bedzie wziac Ci za wzor
7- cwicz regularnie to dodaje pewnosci siebie,
8 - znajdz pasje
9- poczytaj cos o asertywnosci, celnych ripostach itd, niestety ale ludzie wiecej widza na naszych twarzach i ciele niz chcemy , Ty masz na twarzy "mila dziewczyna" -> kiedy spotkasz jedze, chama - wykorzysta to. popracuj nad pewnoscia siebie przez ostatnie pkty
10- wiele znanych kobiet jest o niebo brzydszych od siebie, ale praca nad wygladem i przede wszystkim rozumem ukuly w oczach innych przekonanie, ze sa niesamowite, piekne itd. jesli chcesz byc wyjatkowa, wyrazista naprawde to musisz byc szczera. a szczerosc takowa przejawi sie tylko wtedy gdy cala w srodku bedziesz wiedziec, ze jestes wyjatkowa inaczej albo zostaniesz kolejna zwyczajna na wieki albo przerobionym lepiej lub gorzej plastykiem
tyle ode mnie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując