Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 07:55   #4434
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Jasne, już piszę

- żel do golenia Isana jest naprawdę świetny Kupuje je na okrągło, co prawda do tej pory kupowałam wersję damską która też jest super, tak teraz już mam drugie opakowanie tej dla mężczyzn i jestem chyba jeszcze bardziej zadowolona
Polecam, bo ja co jakiś czas kupuje inne żele i jeszcze żaden nie okazał się lepszy. mówię o tych takich w miarę tanich, bo Isana kosztuje jakieś 8zł a starcza na długo.

- maszynki BiC flec3- są ok, kupiłam je już też któryś raz. Kosztują ok 10 zł za 3 sztuki, a mają trzy ostrza i jestem z nich zadowolona. Aczkolwiek ostatnio kupiłam w promocji jakieś inne maszynki (teraz nie pamiętam nazwy) i są jeszcze przyjemniejsze w użytkowaniu. Będą pewnie w kolejnym denku

- tonik Tołpa to taka w zasadzie mgiełka, bo jest on w fajnym spryskiwaczu. Mnie nie zapchał, ale mnie właściwie nic nie zapycha
Stosowałam go rano w celu odświeżenia twarzy i bardzo go lubiłam.

- olejek Marion- tu raczej nic konkretnego nie powiem
Olejek jak olejek, ja po prostu lubię sobie zawsze coś nałożyć na końcówki, ale jak mam być szczera to nie widzę różnicy pomiędzy różnymi produktami których do tego celu używam.

- odżywka do paznokci- miałam ją z Glossyboxa, sama pewnie bym na nią nie zwróciła uwagi, bo chyba trochę kosztuje a szału nie robi
Działania specjalnego nie zauważyłam, a na dodatek dość szybko zgęstniała i ciężko się z nią współpracowało.

- maść- jest to maść sterydowa, na moje problemy z atopową skórą

Proszę
Dziękuje
Czyli jak zdenkuke Venus konwalie to zabiore się za Isane męską choć nawet damskiej nie miałam.
Tonik w sumie jak jest w sprayu to można go zastąpić tańszym Fitomed bo kiedyś miałam wodę różaną i fajnie się nadawała do odświeżenia
Fajnie Ci ja jaki tonik nie kupie to zaraz mnie zapycha jak np m.in tonik Melisa,ogórkowy i nagietkowy z Ziaji.
Czyli z resztą szału nie ma xD
W sumie ja tak samo mam z tymi olejkami na końcówki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora