Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-10, 11:29   #3719
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez minka05 Pokaż wiadomość
Ja nie używam podkładu. Daleko mojej cerze do takiej jaką bym chciała mieć, ale puder daje radę. Plus tusz do rzęs i coś na usta.

Chimay daj znać za jakiś czas jak z azjatyckimi kosmetykami, bo ciekawa jestem. Ja natomiast rezygnuję z większości naturalnych rzeczy do twarzy (te co się sprawdzają to zostawię jak np. tonik Sylveco, polecam) i wracam do drogeryjnych i chciałabym też spróbować marek aptecznych bo nigdy ich nie miałam.
Mnie też naturalne produkty coraz mniej interesują. Co prawda eko fani twierdzą, że jak ktoś już raz spróbuje, to nigdy nie wróci do "zwykłych", ale tak wcale nie musi być. Moim zdaniem kosmetyki naturalne ani nie działają lepiej ani nie są skuteczniejsze od reszty, za to niedopuszczanie przez ich producentów wielu składników oraz przekonanie, że polepszacze konsystencji są złe, skutkuje tym, że często zwyczajnie źle się ich używa, śmierdzą alkoholem, lepią się (kupa gliceryny). Nie widzę sensu w przymykaniu oka na te niedogodności tylko dlatego, że skład jest naturalny. Zresztą nie pojmuję tej tendencji na KWC: kosmetyk nie działa za dobrze, ma jakiś feler (zapach, konsystencja, aplikacja), ale daję plus za skład. A te felery wynikają przecież właśnie z tego składu Tutaj przoduje kosmetyka niemiecka, bo np francuska już mi o wiele lepiej leży, ale te formuły są tam trochę inne od niemieckich.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-03-10 o 11:30
chimay jest offline Zgłoś do moderatora