Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-04, 18:51   #131
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
MIŚKA jakie perfumy, bo ja jestem dzisiaj totalnym nieogarem?



Masz dobre podejscie Niewazna cena, jesli cos jest niepotrzebne to nie ma sensu tego chomikowac.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

A jeszcze chcialam dodac, ze podklad Lancome Teint Idole bardzo ladnie sie spisuje, ladnie trzyma mi mat, nigdzie sie nie zbiera... Ale skubaniec tak mocno sie utlenia, ze dostaje szalu! I to nawet nie chodzi o to, ze kolor jest za ciemny, ale o to, ze z zoltawego zmienia sie w bezowy Nie wiem o co chodzi, bo z probka nie mialam takiego problemu. Raczej nikt na watku nie czail sie na ten podklad, ale jakby co to ostrzegam
Ja ostrzegałam już wcześniej - u mnie najjaśniejszy kolor to soczysta pomarańcza. A i cuchnie strasznie starą pudernicą, aż w nosie drapie. Na twarzy wygląda u mnie ładnie (poza kolorem - zdecydowanie za ciemny i zbyt pomarańczowy, a niby miał być porcelanowy ).
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora