Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 07:41   #5562
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Jeszcze niedawno pisalam,ze juz nigdy nie tkne swojej skory...a jednak.Wczoraj bylam jakas poddenerwowana i zaczelo sie.Zabralam sie za swoje ramiona i doprowadzilam je do oplakanego stanu.A bylo juz naprawde dobrze...wszystko zagojone.Mam dosyc okaleczania swojego ciala,bo jak mozna nazwc cisniecie paznokciami skory do ranek,do ogromnych czerwonych plackow.Wyciskalam...i czulam psychiczna ulge.Nie potrafilam sie opanowac mimo tego,ze widzialam,ze za chwile bede wygladac jak tredowata.Po wszystkim nie czulam nic...oprocz wstretu do siebie za to co zrobilam sama sobie.Poplakalam sie.
Mam nadzieje,ze to byl ostatni raz.Wygladu moich ramion nie da sie opisac.Klade maske z glinki i Sudocrem na noc.Dajcie mi sile,zebym juz nigdy,ale to nigdy nie tknela swojej skory.......
Znam ten bol-tez mam takie ataki wyciskania.
Wiesz co-kup sobie ten zel i myj nim plecy-mi pomogl bardzo(juz nie czuje zadnych nowych krost i nie korci mnie do wyciskani ani do rozdrapywania)-chyba te kwasy tak zadzialaly-skora gladka,blizny sie goja-pozatym pieknie pachnie kokosem i jest b tani i w dodatku organic-powinnas go dostac w sklepach typu organic:
http://www.luckyvitamin.com/item/?it...te=google_base
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora