Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-02, 23:06   #5572
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja jestem jednak okropna.
Oczywiście chyba nie muszę dodawać, że się skrzywdziłam dzisiaj. Tak oto do paskudy na policzku dołaczyła druga, po drugiej stronie 3, na brodzie wiecznie odnawiający się poprzedni i jeszcze na nosie, tuż między oczami. Oczywiście wszystko moja wina. Pośrednich ruszonych wybranych wągrów nawet nie liczę, bo z efekty ich usunięcia mam nadzieję znikną.

Ale wiecie co jest najgorsze?
Że pomimo istnienia tego tematu, pomimo jakiejś tam świadomości, że to jest złe (choć chyba nie jest ona az tak duża:/), to ja zawsze wieczorem w łazience coś wycisnę. Szczytem hipokryzji jest to, że nauczyłam się wszelkich sposobów nie na to, żeby wyleczyć trądzik (choć poniekąd pewnie też), ale żeby zatuszować/zmniejszyć/zlikwidować efekty wyciskania.
Oczywiście - po tym wszystkim nie wyglądam już tak jak kiedyś (jakieś 3-4 lata temu) bo nie cisnę wszystkiego miejsce przy miejscu bez odkażania, ale mam czerwone plamy i znów mam na co narzekać.
Ostatni prawdziwy wysyp bez uzasadnionej przyczyny (tj. bez mojej bezpośredniej winy, w ciągu powiedzmy pół roku) był niedawno po synergenie... (po revlonienie liczę, bo to był 1-2 syfki) A tak? sama sobie robię strupy, z których będą potem blizny :|
Co ja mam zrobić? Bo przecież nie przestanę wchodzić do łazienki :/

Myślę o jakichś lekkich ziołach na uspokojenie... no alenie wiem czy warto... A od melisy ponoć się śmierdzi...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora